Janka

Web Dizajnérka

“Robím to, čo ma baví. Bavím sa tým, čo robím. A to ma napĺňa. Ďakujem za dôveru, ktorú do mňa vkladáte tým, že ma požiadate o webku, či logo firmy, tlačovú reklamu atď… Nesmierne si to vážim.”

pripravujeme

Kategória: Veterinárna ambulancia

Klienti majú zabehnutú veterinárnu ambulanciu. Ich webstránka potrebuje vylepšiť. Zvieratá milujeme, takže sa do toho s obrovskou radosťou púšťame.

Kategória: Sluchovo postihnutí

Nezisková organizácia venujúca sa sluchovo postihnutým detičkám.

Kategória: Ranč / Jazdenie na koni

Náš klient chce vylepšiť svoju existujúcu webstránku na svoj ranč, chce ponúknuť možnosť ustajnenia koní a jazdeckých tréningov pre deti a mládež. Tu pomáhame aj s fotením. Koncept necháva na nás.

ukážka z projektov z roku 2021

Kategória: Luxusná piváreň

Nový majiteľ – nová filozofia. Obnovená luxusná piváreň tak, ako ju nepoznáte. Tankové pivo tak, ako ho milujete. Je to harmonónia chuti. Neveríte? Príďte sa presvedčiť na vlastný jazyk 🙂

Kategória: Domáce dekorácie

Klientka robí prekrásne dekorácie do domu. Potrebuje ukázať portfólio svojej práce a otvoriť sa trošku “svetu”. Dôverovala nášmu vkusu a koncept nechala na nás.  

Kategória: Development a stavebníctvo

Klient nás oslovil, že by bol rád, keby sme mu nahodili “len” nové fotky do galérie. Ponúkli sme sa mu s kompletným redizajnom jeho webovej stránky a trochu sme ju sprehlľadnili.

Kategória: Fotografická tvorba

Klient fotí už bezmála 30 rokov a zúčastňuje sa rôznych výsta a vernisáží. Potreboval webstránku si so svojím fotografickým portfóliom. Presvedčte sa sami, tie fotky naozaj stoja za to!

Kategória: Developerský projekt

Realitná činnosť je nám veľmi blízka. Presne vieme, čo klient potrebuje a čo chce záujemca o svojom novom bývaní vediť. Developer do nás vložil dôveru, poskytol len meno projektu a my sme vytvorili toto…

Kategória: Energetciká certifikácia budov

Klient sa venuje viacerým činnostia -energetickej certifikácii budov a projekcii. Webstránka sa mala zamerať práve na cerfifikáciu, požadoval živé farby, najmä “energetickú” zelenú. Tu sme nastavovali aj Google Ads.

Kategória: Reality

Realitná kancelária zaoberaujúca sa najmä developerskými projektami. Chceli vyzdvihnúť, že pracujú inak, ako ostatné realitné kancelárie. Dizajn nechali na nás. Logo je tiež naša práca.

Kategória: Mediácia

Pani klientke sme ponúkli redizajn “skladačkovej” webstránky. Od nej sme dostali presné znenie textov, vyjadrila svoju predstavu o obrázkoch, no koncept a dizajn webstránky nechala na nás. 

Kategória: Tepelné izolácie

U týchto klientov šlo taktiež o redizajn starej webovej stránky, my sme im vytvorili logo, dostali sme od nich fotky jeho práce, referencie, a z toho sme vytvrili takúto webovú stránku…

ukážka z projektov z roku 2020

Kategória: Developerský projekt

Klient nám zadal požiadavku vytvorenia webstránky developerského projektu. Vytvorili sme im logo, klienti zaslali texty, vizualizácie a fotky reálneho stavu a konceptom a dizajnom sa nechali prekvapiť. Stránku neustále obnovujeme o nové informácie.

Kategória: Odhad hodnoty nehnuteľností

Tento klient si vytvoril webovú stránku sám, mal tam však ale len samý text. Bolo to síce veľmi odborné, ale trochu neprehľadné. Tu sme sa ponúkli o redizajn a voilà, zmena bola do týždňa na svete…

Kategória: Projekčná kancelária

Klient sa venuje najmä projekčnej činnosti (rôzne RD, budovy) a teda potreboval od nás webovú stránku na porfólio svojej činnosti. Ako bonus sme mu vytvorili firemné logo aj vizitky.

Kategória: Finančné poradenstvo

Pani násl oslovila s prosbou o osobnú webstránku ohľadom finančného poradenstva. Logo ku stránke dostala od nás ako bonus.

Kategória: Reštaurácia a penzión

Tento segment skrátka bez webstránky nemôže fungovať. Jednoduchý rezervačný systém je nevyhnutnosťou. Klient presne vedel, čo chce.. dizajn, rozdelenie, všetko se vytvorili podľa jeho predstáv.

Kategória: Zdravie

Pani doktorka nás požiadala o webovú stránku, dodala nám texty, obrázok na úvodnú stránku, loto… chcela, aby to vyzeralo príjemne. Vyzerá?

najpopUlárnejšie kategórie

Rýchly kontakt

Kontaktný formulár